reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky acra be1600 heureka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 102 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Brother (Acra) skládací Acra Scooter |
Brother (Acra) skládací Acra Scooter • brother acra parametry acra hg4800 • brother acra bezecky pas
ACRA Magnetický elliptický trenažer BE1600 -
Kupte si! ACRA Magnetický elliptický trenažer BE1600 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny,
ACRA Magnetický elliptical BE1600 -
Magnetický elliptical BE1600, s následujícími parametry: Magnetická brzda s osmi stupni zátěže, váha setrvačníkového kola 6 kg, převod plochým řemenem
Building service CZ s. r. o., IČO 01680552 - data ze
Building service CZ s. r. o., IČO 01680552 data ze statistického úřadu české republiky. Databáze IČO. Předměty činnosti ze statistického úřadu.
DAŇOVÉ DOPADY ZALOŽENÍ OBCHODNÍ -
Masarykova univerzita Ekonomicko-správní fakulta Studijní obor: Finance DAŇOVÉ DOPADY ZALOŽENÍ OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI V ČESKÉ REPUBLICE, HONGKONGU A
AcraSport - Sportovní zboží, fitness, hračky, sportovní
Dostupné sportovní potřeby a doplňky, sportovní potřeby, sportovní oblečení, hračky a potřeby pro fitness. Osobní odběr v maloobchodní prodejně.
Stroje - E-shop CZECH-SYMBOLS
Upozorňujeme, že pro stroje o hmotnosti 30kg a více je možno zvolit pouze dopravu PPL z důvodu váhového omezení u České pošty. Děkujeme za pochopení.
Building service CZ s. r. o., Plzeň IČO 01680552
Building service CZ s. r. o., sady Pětatřicátníků, Plzeň, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik
Brother BE22 od 4 359 Kč -
Všechny informace o produktu Eliptický trenažér Brother BE22, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Brother BE22.
půjčky acra 05 h707 heureka cz -
O dlouhodobé půjčce. Dlouhodobé půjčky poskytují banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku
půjčky plastkon cyclone bob heureka cz -
půjčky plastkon cyclone bob heureka cz. Heureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?. Bike Centrum. Půjčky Acra Šampion EXTREME plastový bob -
extra rychlé půjčky | firmy | cz247 cz
Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s cz Go to krátkodobá půjčka před top Tento web používá
ACRA Magnetický elliptický trenažer BE1600 -
Magnetický elliptical BE1600, s následujícími parametry: Magnetická brzda s osmi stupni zátěže, váha setrvačníkového kola 6 kg, převod plochým řemenem