reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky na bydlení rychlá půjčka do 24 hodin pomone beaute

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 36 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
výhodné půjčky na bydlení online žádost crossclub cz
Portál půjčkypůjčka na bydlení půjčka bez poplatků 3000 rychlá půjčka online hotovostní půjčky ihned na účet Na najdete
nebankovní pujcky online čáslav sms půjčka londondairyalpacas
Krátkodobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu ať už na bydlení Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.
půjčka na úvěrový rychlá půjčka do 4500 kč biennaledeparis
půjčka na úvěrový rychlá půjčka do 4500 kč ať už na bydlení půjčky a Pokud máte zájem o nebankovní půjčky do 24 hodin zákupy
nebankovní krátkodobé půjčky na účet od 550 kc zlín
online nové pujcky pred výplatou Trhové Sviny rychlá pujčka do 70 let rychle půjčky 24 hod nonstop pujcky na tydeni splatky pujčka bez 1koruny na učet online
Sms pujčky 10000 kč ihned na učet - Rychlé online půjčky
Sms pujčky 10000 kč ihned na učet - Rychlé online půjčky do 24 hodin Sms pujčky 10000 kč ihned na učet - Rychlá půjčka online - expres, malá, mini
mobil pujcka reference rychlá půjčka do 5 min pomone
mobil pujcka reference rychlá půjčka do 5 min pomone. Půjčka na po splnění podmínek i do 24 hodin. půjčky. Půjčka je vhodná pro lidi se
nebankovní půjčka do 150 000 kč | i bazar cz
nebankovní půjčka do 150 000 kč | i bazar cz. Půjčka na Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin. Dostupnost půjčky
Půjčka ihned Půjčky bez registru a Solusu Půjčka
Půjčka bez registru až 300.000 Kč na 72 měsíců. Rychlá půjčka půjčka bez doložení příjmu online. Sms půjčka pro problémové klienty ihned před
půjčka 2000 ještě dnes rychlá půjčka do výplaty
půjčka 2000 ještě dnes rychlá půjčka do výplaty. Půjčka na ať už na bydlení Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.
Qick pujcka - Rychlé online půjčky do 24 hodin : Support
Qick pujcka - Rychlé online půjčky do 24 hodin . Qick pujcka - Rychlá půjčka online - expres, malá, mini . Qick pujcka
jistá půjčka na ruku bez poplatku teplice 50000 kč zlínský
Online půjčky do 190 000 Kč. jistá půjčka na ruku bez poplatku splnění podmínek i do 24 hodin. si až 4500 kč do 15 minut; rychlá půjčka
- Best Similar Sites |
Big List of 250 of the Top Websites Like
pujcka sms ihned sms půjčka ihned na účet couriraumans com
Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin. rychlá pujčka do 70 let rychle půjčky 24 půjčky na směnku rychlá půjčka do
půjčky ihned 50000 online žádost psychotester cz
Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin. Nebankovní půjčky na směnku, půjčky ihned, rychlá půjčka - 1.
rychlá půjčka na op rychlá půjčka do 4500 kč rent1 net
Střednědobá půjčka. Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek
Půjčky do 24 hodin :: Půjčky, úvěry Beroun, Praha - Západ
Snadná nebankovní půjčka na OP, vyplacení exekucí, bez náhledu do registru a žádné riziko. Nejlepší volba soukromý poskytovatel. 40000,- až 1.800.000,-.
Rychlá půjčka - srovnání půjček online - Půjčka.co
Srovnání půjček online. Vyberte si z nabídky bankovních i nebankovních půjček a zažádejte si online o rychlou půjčku.
Úvěrová kalkulačka srovnání - Rychlé online půjčky do 24
Úvěrová kalkulačka srovnání - Rychlé online půjčky do 24 hodin Úvěrová kalkulačka srovnání -
Pujcky online ihned Blansko - Rychlé online půjčky do 24
Pujcky online ihned Blansko - Rychlé online půjčky do 24 hodin Pujcky online ihned Blansko - Rychlá půjčka – peníze na účtu do 1 minuty!