reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

biotec int cz rychlá půjčka do 30 sekund !!!

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 41 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Zdravotnický prostředky | Rychlá - internetová
která je rychlá, moderní biosenzorové technologie s rychlým zobrazením výsledků do 9 sekund. plochy 30 x 40cm. 100% blokování
Osobní stránky | Katalog odkazů
Jen několik sekund vašeho času vás dělí od rychlého Biotec-int. Potřebujete více Nakupujte u Dedry se slevou 30% nebo se staňte prodejcem a
Desku pro Sandy Bridge od Sapphire? Test Pure Black
url: Půjčka Microsoftu Dellovi zatřese platformou do konce roku se vyrobí 20 až 30 milionů ultrabook
PůjčkaKlub | Online Rychla Půjčka Přes Internet
Online Rychla Půjčka Přes Internet. Průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund. Online půjčky do 4500; Online půjčka na účet;
Rychlá půjčka -
Japonská půjčka patří k do 60 sekund se Poplatek 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč na 30 dní; Splatnost 30 dní; První půjčka od 1
Rychlá půjčka – Rychlá nebankovní půjčka COOL CREDIT
to je rychlá nebankovní online půjčka před výplatou bez dokládání příjmů. který vyhodnocuje vše v řádu sekund. 14 a 30 dní. V takovém
Laserové tiskárny -
Fungující tiskárnu HP Laser jet 5L do kanceláře. HP Laserjet 1018 | najeto 1400stran | XXL toner. RYCHLÁ PŮJČKA! Laserové tiskárny - inzerce.
Nejlepší spoření, účty, půjčky a investice. Projděte si
provozující mimo jiné web Do hodnocení Rychlá SMS půjčka; nabízí Peníze přijdou na účet za několik sekund,
- - zboží
porovnává ceny zboží, BOSCH SGV 43 E 43 EU Vestavná myčka int. 589072. Prodám na traktorbagr: 60 sekund soundtrack z: 589184. 6004
Nejlepší české domény.
New Age Hotels: New Age Hotels: Noma Art- Váš tvůrce profesionálního videa. Promo Vaší firmy
Pujcka na 30 dnu -
Půjčka 10000 Kč na 30 dní ihned na účet. Půjčka do doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund. 1. půjčka na
Lion Line - Lion Line - Poradenství - Finanční
Praha 3 DETAIL Forex - mezinárodní měnový trh, obchodovatelný online 24hodin denně. Kompletní průvodce obchodováním
problémové klienty Rychlá nebankovní půjčka do 24 hodin
problémové klienty Rychlá nebankovní půjčka do 24 hodin Půjčky od soukromých osob Krátkodobé půjčky do 5000 Nebankovní půjčka