reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

era sjednocená půjčka získat půjčku autosluzbymd cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 41 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Era půjčka od Poštovní spořitelny |
Vyzkoušejte produkt Era půjčka Realizace úvěru bývá jednoduchá a bude vám trvat jen malou chvíli. Úvěr lze získat Najdeme vám nejlepší půjčku!
éra konsolidace půjček -
Součástí Era půjček je také Era sjednocená půjčka , Era půjčka a že i pro půjčky konsolidované v jednu půjčku je vhodné
Přehled a porovnání - Půjčka |
Přehled a porovnání Půjčka. Aktuální informace a nejvýhodnější Půjčka. Srovnejte si Půjčka a zjistěte, který Vám nejvíce sedí
Půjčka až 200.000 Kč - Rychlé půjčky ihned
Půjčka, kterou si můžete u kde jinde bych mohl získat tak výhodnou půjčku. můžete si nebankovní půjčku pojistit. Naše půjčka nabízí spoustu
sloučit karty a půjčky do jedné -
Online půjčka pro Vás, Můžete získat výhodnější podmínky: Jestli máte zájem o půjčku,
Era půjčka online -
Era půjčka Poštovní nebo se může jednat o Era půjčku na bydlení. Era půjčka Jaké produkty a služby nabízí a co všechno můžeme najít na www
ČSOB a Era snižují úrokové sazby -
Ani zde nechybí možnost získat půjčku online na či v aplikaci smartbanking. Půjčku je také možné Era sjednocená půjčka s 0% sazbou v
S Era sjednocenou půjčkou nově až 450 tisíc bez zajištění
„Era sjednocenou půjčku nyní nabízíme i novým kterou klient může získat nad rámec částky Era sjednocená půjčka si přitom nadále
půjčky praha 8 ihned nebankovní bez registru
Půjčky praha 8 ihned nebankovní bez registru #1 Malé Půjčky Ihned, Půjčky Pro Lidi S Insolvencí. 20 tisic na ruku pujcka ma op pardubice help pujcka recenze
Poštovní sjednocená půjčka - Era -
Produkt Poštovní sjednocená půjčka společnosti Era Sjednáním pojištění schopnosti splácet můžete získat zajímavou slevu spol . s r.o
U ktere banky si pujcit era -
Půjčka: Era půjčka Když si chcete půjčit a nechcete sdělovat na co. Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft které vám mohou ERA půjčku,
Era půjčka soutěž -
Era sjednocená půjčka, 100, díky které můžete snadno a rychle získat až 600 000 Kč. Spočítejte si svou půjčku. Vaše Era půjčka
Půjčky do 5000 Kč Archives - Rychlá SMS půjčka
SMS PŮJČKA před výplatou . Potřebujete získat hotovost co nejdříve na ruku? že jste si už někdy v minulosti zkoušeli vyřídit půjčku.
essox půjčka kontakt -
era sjednocená půjčka. era pujcky. essox půjčka kontakt. essox pujcka lidi exekuci. nebankovní půjčky y. nebankovní půjčky kreditia cz. půjčka